Milí obyvatelia, srdečne vás pozývame na Deň obce Miloslavov, ktorý sa bude konať v sobotu 29. júna 2024 na Radničnom námestí 1 pred obecným úradom.

Postupne vám vo viacerých príspevkoch predstavíme účinkujúcich tohto podujatia.

Moderátorkou tohtoročného Dňa obce Miloslavov bude Karin Majtánová.

Začíname o 13:30 hod. s vystúpením pre najmenších. Podujatie otvorí Tanečná skupina Alžbetka, ktorá vznikla v Miloslavove v roku 2017 na podnet rodičov a detí našej obce. Úlohy vedúcej súboru sa chopila dlhoročná sólistka SĽUKu Mgr. Martina Antalíková. Tanečná skupina Alžbetka združuje približne 40 detí vo veku od 4 do 10 rokov. Počas existencie súboru deti absolvovali niekoľko vystúpení a súťaží, na ktorých získali mnohé ocenenia. Cieľom súboru je detskou hravosťou a tanečnosťou šíriť krásy slovenských ľudových tancov.

O 14:00 hod. si deti užijú vystúpenie BUWKO & SNIWKO I. A KLAUNIÁDU U PERINČANOV. Je to veselá interaktívna ZáBaVKa o hľadaní povolania, ktorá končí fantastickým klaunovským programom, do ktorého sa zapoja aj deti.  Klauniáda je pre malých aj veľkých s pesničkami, kúzlami a prekvapeniami. 😉 Okrem iného sa deti naučia chodiť na chodúľoch a budú spoznávať rôzne povolania. Súčasťou programu bude aj veľký akrobatický a žonglérsky workshop, v ktorom Buwko a Sniwko odhalia svoje tajomstvá a odskúšajú deti, či sa môžu stať klaunami spolu s nimi.

Ešte predtým si už od 13:00 hod. môžete pochutnať na cigánskej pečienke, burgroch, grilovanom hermelíne,  lokšiach, bavorských  kolenách, wafliach, trdelníku a ďalších dobrotách vrátane kvalitných alko a nealko nápojov.

Bližšie informácie o ďalších vystupujúcich vám prinesieme v priebehu budúceho týždňa.

Už teraz sa tešíme na vašu účasť. 🙂